2026 Haringparty
Visspeciaalzaak de Nieuwe Markt
Met veel plezier nodigen wij je uit voor een speciale editie van de Haringparty!
Op donderdag 10 september 2026 nodigen wij je van harte uit voor de jaarlijkse Netwerk BBQ. Een avond waarop ontmoeten, verbinden en genieten centraal staan. Samen met ondernemers uit Roosendaal en omgeving sluiten we de zomer af in een ontspannen en sfeervolle setting.
Dit jaar zijn we te gast bij Restaurant Mazzeltov aan De Stok in Roosendaal. Een prachtige locatie waar volop gelegenheid is om nieuwe contacten te leggen, bestaande relaties te versterken en ervaringen uit te wisselen met andere ondernemers.
Tijdens de avond geniet je van een uitgebreid Walking Dinner. Gerechten worden uitgeserveerd en zijn daarnaast op verschillende plekken in de tuin verkrijgbaar. Uiteraard is er ook volop gelegenheid om onder het genot van een hapje en drankje met elkaar in gesprek te gaan.
Programma
17.30 uur – Ontvangst met aandacht voor de inwendige mens
18.15 uur – Opening
18.30 uur – Start Walking Dinner
21.00 uur – Einde van het arrangement
Praktische informatie
Datum: donderdag 10 september 2026
Locatie: Restaurant Mazzeltov, De Stok 4 in Roosendaal
Tijd: 17.30 – 21.00 uur
Kosten introducé: € 55,- per persoon (inclusief eten en drinken gedurende het arrangement)
Wil je aanwezig zijn bij deze gezellige netwerkavond? Meld je dan uiterlijk 1 september 2026 aan. Zo kunnen wij het definitieve aantal deelnemers tijdig doorgeven aan de organisatie.
We kijken ernaar uit om samen met jou te genieten van een mooie zomeravond vol ontmoeting, verbinding en smaakvolle momenten.
Met veel plezier nodigen wij je uit voor een speciale editie van de Haringparty!